W dniu 23.02.21r. odbyła się wycieczka do Ośrodka Sportów Zimowych w Jakuszycach. Wycieczkę organizowali nauczyciele szkoły: Robert Śladewski i Tomasz Szpiter. W wycieczce wzięli udział Nasi wychowankowie:
1. Krystian Rechul
2. Adam Kaszuba
3. Fabian Nieciąg
oraz kierowca Bartłomiej Wnęk.

Od 6 lutego do 8 lutego 2021 roku rozgrywany był w naszym zakładzie Multimedialny Turniej FIFA 2021. Zawody rozegrane były systemem "każdy z każdym". Każdy pojedynek musiał wyłonić zwycięzcę więc rozgrywany był mecz, w razie potrzeby była dogrywka a gdy i ta nie wyłoniła zwycięzcy to były jeszcze rzuty karne. Do tak zwanej e-sportowej rywalizacji przystąpiło 8 zawodników, którzy według zdrowej sportowej rywalizacji i zasad fair play wyłonili spośród siebie zwycięzców:

 

24 stycznia 2021 roku zorganizowane zostały w naszej placówce XIII Mistrzostwa na Najsprawniejszego Wychowanka Zakładu Poprawczego w sezonie 2020/2021. Organizatorami tego przedsięwzięcia byli wychowawcy: Piotr Kocyła, Jerzy Cibor, Adam Janas i Marcin Rabenda, którzy poprzez te zawody chcieli rozbudzić u wychowanków motywację do podjęcia fizycznego wysiłku, wdrożyć ich do aktywności ruchowej i zachowań fair-play, a przede wszystkim przeciwdziałać nudzie poprzez zaangażowanie w rywalizację o charakterze sportowym.

Wielobój sprawnościowy został przeprowadzony na sali sportowej Zakładu Poprawczego i składał się z 5 etapów:

Tor Przeszkód
Podciąganie na drążku
Bieg po tzw. „kopercie”
Pompki na krzesłach
Skakanka